DJI از یک پهپاد سازمانی با نام Matrice 30 یا M30 رونمایی کرد که از استاندارد IP55  بهره میبرد و در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است. این پهپاد میتواند در وزش شدید باد و همچنین هوای بارانی شدید  پرواز کند. قیمت پایه این پهپاد DJI قرار است از 9,999 دلار شروع شود.

DJI M30  همچنین میتواند در دمای منفی 20 تا 50 درجه سانتیگراد دوام بیاورد و از یک ریموت کنترل با استاندارد IP54 بهره می‌برد. این پهپاد DJI جوری طراحی شده که با فشار یک دکمه جمع می‌شود و می توان آن را به راحتی جابجا کرد.

این پهپاد میتواند 41 دقیقه پرواز کند و با کیس قابل شارژ آن می توانید باتری‌ این پهباد را در مدت 30 دقیقه  90 درصد شارژ کنید. این محصول همچنین از یک داک مخصوص بهره میبرد که امکان انجام  پرواز‌های خودکار را فراهم میکند.

داک DJI دارای یک سیستم هواشناسی داخلی، دوربین‌ های نظارتی، آنتن‌ ها، قابلیت شارژ سریع باتری و پشتیبانی از ماموریت‌ های با شعاع 7 کیلومتری میباشد. این داک به برق جداگانه و دسترسی به اینترنت نیاز دارد، البته این داک باتری داخلی‌ دارد و همچنین از دانگل 4G پشتیبانی می‌کند.
DJI M30Ta

DJI از یک سنسور دوربین 48 مگاپیکسلی 1/2 اینچی CMOS در این پهباد استفاده کرده که دارای زوم اپتیکال 5 تا 16 برابری و زوم دیجیتال 200 برابری میباشد. این پهپاد به یک دوربین عریض 12 مگاپیکسلی نیز مجهز است که میتواند ویدیو های 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه ثبت کند.

DJI M30 از یک فاصله‌ یاب لیزری بهره میبرد که میتواند مختصات اجسام را تا فاصله 1200 متری با دقت کامل نشان دهد. این محصول در مدل M30T نیز عرضه خواهد شد که از یک دوربین حرارتی بهره میبرد.

DJI M30 قیمتی برابر 9,999 دلار خواهد داشت و مدل M30T با قیمت 14 هزار دلار روانه بازار خواهد شد. این محصولات با کنترلر RC Plus با نمایشگر بزرگ 7 اینچی و همچنین دو باتری پهپاد در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت.

DJI در ماه اکتبر برنامه مدیریت پرواز DJI Flighthub 2 را برای سازمان‌ ها منتشر میکند.


DJI M30Tb

با احسان کمرا همراه باشید با بروزترین اخبار دنیای عکاسی و فیلمبرداری...
www.ehsancamera.com